Dzięki współpracy fundacji Partnerstwo i stowarzyszenia Nasze Wycieczki grupa studentów Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach prowadzonych przez Marikę Pirveli zajęć dydaktycznych w dniach 14.04., 21.04., 28.04., 05.05., 12.05.2015 r. opracuje artykuły opisujące ciekawe miejsca w Szczecinie i okolicach. Stowarzyszenie Nasze Wycieczki zaprezentuje studentom sposoby wykreowania produktów turystycznych i pomoc w opracowaniu nowych ciekawych miejsc i tras oraz pomoże stworzyć nowe artkuły, które zostaną zamieszczone na stronie www.naszewycieczki.pl

 

 

Opracowania mają większą wartość gdy powstają w oparciu o realny kontakt z opisywanym miejscem. Dlatego studenci będą eksplorować miasto pod kątem ciekawych miejsc. Może się zdarzyć, że znajdą się w Państwa okolicy. Prosimy cierpliwie odpowiadać na ich pytania, a niedługo poznamy tematy opracowań. 

 

28.04.2015.

 

28.04.2015.

 

Idea i charakter współpracy łączy wielką wartość współdziałania doświadczonych praktyków i kreatywnych studentów na rzecz rozwijania zawodowych umiejętności oraz wypromowania własnego regionu. Projekt pod nazwą Mój Szczecin zakłada : kreowanie nowych ofert na rzecz rozwoju produktu turystycznego miasta i regionu, rozwijanie wolontariatu, koordynowanie i szlifowanie zawodowych umiejętności studentów Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu Szczecińskiego, praktykowanie zawodu przed ukończeniem studiów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież