Konkurs fotograficzny EUROPA W OBIEKTYWIE zorganizowany przez Urząd Wojewódzki w Szczecinie obejmował trzy tematy:" Jaki jest obraz współczesnej Europejki i Europejczyka?", " Jak Unia odpoczywa i jak się bawi?", "Jak pracują Polacy w kraju i na Zachodzie?". Dwóch członków Stowarzyszenia Nasze Wycieczki wygrało dwie spośród trzech pierwszych nagród.

Image
Sławek Prorok odbiera I nagrodę

 

Image
foto. Wyprawa

Pierwszą nagodę (laptop) za zdjęcie "Wyprawa" w temacie "Jak Unia odpoczywa i jak się bawi?" zdobył Sławomir Prorok.

Image
Rafał Witkowski odbiera I nagrodę

 

Image
fot. Kolejarz

Pierwszą nagodę (laptop) za zdjęcie "Kolejarz" i drugą nagodę (album National Geographic) za zdjęcie "Egzotyczna tancerka" w temacie "Jak pracują Polacy w kraju i na Zachodzie?" zdobył Rafał Witkowski.Image
Rafał Witkowski odbiera II nagrodę

 

Image
foto. Egzotyczna tancerka

 

Sławek Prorok i Rafał Witkowski są autorami wielu zdjęć zamieszczonych na stronie NaszyWycieczki. Cieszymy się zatem, że jury: Jerzy Undro (fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej), Dariusz Gorajski (fotoreporter Gazety Wyborczej), Kamil Jurkowski (fotoreporter Dziennika Koszalińskiego Miasto),  Andrzej Kutys (Polskie Radio Szczecin) oraz Barbara Kondrat-Kawczak (dyrektor generalna Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego) spośród 122 nadesłanych zdjęć doceniało pracę naszych kolegów.


Życzymy następnych sukcesów. Redakcja Nasze Wycieczki. 21.10.2008.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież