Zapraszamy wszystkich lubiących miło spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

Spotykamy się trzy razy w listopadzie i dwa razy w grudniu.

14.11. - piątek -  Ogólnopolski Dzień Seniora - Koło Seniorów Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych Oddział Szczeciński.

20.11. - czwartek - Stowarzyszenie "Nasze Wycieczki" -  tereny zielone, Most Wilhelma Meyera i ciekawe pomniki przyrody w Szczecinie.

25.11. - wtorek - Światowy Dzień Pluszowego Misia - Szczecińskie Centrum  Informacji Turystycznej "Szmaragdowe-Zdroje".

10.12. - środa - Prawo a ochrona zieleni miejskiej - Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin.

15.12. - poniedziałek - "Centra i Schroniska Bioróżnorodności" - Szkolne Schronisko Młodzieżowe "CUMA" w Szczecinie.

 

Za każdym razem zaczynamy biegiem rekreacyjnym wokół Parku przy ulicy Przygodnej,  około 700 m. Start przy pergoli o 11-stej.  Od 12.00 do 13.00 przy jednej z wiat ogniskowych w Parku przy ulicy Kutrzeby zaproszone organizacje pozarządowe oraz instytucje opowiedzą o swojej działalności. Spotkania będą także okazją do zapoznania się z projektem regulaminu korzystania z obu parków. Zapewniamy kubek gorącej herbaty lub kawy. Każdy uczestnik otrzyma kupon upoważniający do wzięcia udziału w Quizie i wygrania jednej z trzech nagród. O godzinie 13.00 przy wiacie ogniskowej zbierzemy kupony i wylosujemy nagrody. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Prosimy ubrać się stosownie do pogody.

 

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Supported by a grant from Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA Financial Mechanism.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież